PH Azkals blank Guam w eliminacjach do Pucharu Azji

Jaki Film Można Zobaczyć?

Filipińscy Azkals w szatni przed meczem z Guamem. AZKALS ZDJĘCIE

MANILA, Filipiny — Filipiny wygrały 3:0 z Guamem i umocniły swoją pozycję na trzecim miejscu w grupie A wspólnych eliminacji Pucharu Świata Fifa i Pucharu Azji pod koniec piątku na stadionie Sharjah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Miss Filipin 2014 Mary Jean Lastimosa

Angel Guirado dał Azkals wczesne prowadzenie, umieszczając podanie u siebie Olivera Biasa w 12. minucie.

Następnie Azkals objęli prowadzenie 2:0 dzięki samobójczej bramce obrońcy Guam Marcusa Lopeza w 60. minucie.

Mark Hartmann następnie wykorzystał okazję z rzutu wolnego w 88. minucie i położył mecz do łóżka.Djokovic triumfuje na Wimbledonie, aby zapewnić sobie równy rekord 20. major Nigeria ogłusza drużynę USA na wystawie olimpijskiej Antetokoumpo, Bucks zmniejsza prowadzenie Suns w finałach NBA

PEŁNY CZAS: Trzy punkty i czyste konto – robota wykonana! -#OneBlood #OneDestiny #Pilipinas #ManokNgBayan

League of Legends 2017 zwycięska skórka

Wysłane przez Azkalowie na piątek, 11 czerwca 2021

Filipiny mają teraz 10 punktów w grupie A z kartą 3-1-3 (wygrana-remis-przegrana) za drugimi Chinami, które mają 13 punktów w rekordzie 4-1-1.

Późniejsze zwycięstwo Chin nad Malediwami dałoby Filipinom miejsce w trzeciej rundzie eliminacji Pucharu Azji.

Azkals przegrał z Chinami2-0 we wtorek.