Minus 3 najlepszych graczy, Cavaliers przegrywają 93-85 z Grizzlies

Jaki Film Można Zobaczyć?

Centrum Memphis Grizzlies Marc Gasol (33) i centrum Cleveland Cavaliers Tristan Thompson (13) rozmawiają na boisku między grami w pierwszej połowie meczu koszykówki NBA w środę, 14 grudnia 2016 r. w Memphis w stanie Tennessee. AP

MEMPHIS, Tennessee — Obrońcy mistrza NBA Cavaliers pozostawili w Cleveland średnio prawie 71 punktów na mecz.

Rezultatem był ich najniższy wynik w sezonie i porażka z Memphis Grizzlies.

Z gwiazdami LeBronem Jamesem, Kyrie Irving i Kevinem Love odpoczywającymi w Ohio, Grizzlies zdobyli wczesną przewagę, zwiększając ją do 15 w pierwszej połowie i 25 w czwartej kwarcie, by w środę wieczorem osiągnąć zwycięstwo 93:85 nad Cavaliers.

To NBA i niektórzy odpoczywają, a niektórzy nie, powiedział strażnik Memphis Troy Daniels, który prowadził Grizzlies z 20 punktami. Myślę, że gramy, aby wygrać każdy mecz, bez względu na to, kto gra.Djokovic triumfuje na Wimbledonie, aby zapewnić sobie równy rekord 20. major Nigeria ogłusza drużynę USA na wystawie olimpijskiej Antetokoumpo, Bucks zmniejsza prowadzenie Suns w finałach NBA

Marc Gasol dodał 17 punktów i 11 zbiórek dla Grizzlies. Tony Allen zakończył z 16 punktami, ośmioma zbiórkami i trzema przechwytami, a Memphis wygrał po raz siódmy w ośmiu meczach. Jedyną porażką w tym odcinku była porażka 103-86 we wtorek wieczorem w Cleveland.

Ponieważ trzech najlepszych strzelców drużyny nie było na jednodniowej wycieczce, Cavaliers zdołało zdobyć tylko dziewięć trzypunktów – dorównując ich najmniejszej liczbie w meczu w tym sezonie.

James Jones oddał trzy strzały spoza łuku i prowadził Cleveland z 15 punktami. Debiutant Cavaliers, Kay Felder, strzelił najlepszy w sezonie 14. wynik w 23 minuty.

Wiem, że trener (Tyronn) Lue mówił wiele razy – i my mówiliśmy to samo – pod koniec dnia jesteśmy tutaj, aby wygrać, powiedział Jones. I zrobimy wszystko, czego potrzebujemy, aby być tak dobrzy, jak tylko możemy, kiedy to naprawdę ma znaczenie w postsezonie.

Memphis wykorzystał brakujące Cavaliers i do przerwy miał przewagę 47-36.

Cavaliers rozpoczęli drugą połowę dziewięcioma prostymi punktami, ale Grizzlies kontynuowali łączenie zza łuku. Pod koniec trzeciej kwarty Memphis był 11 z 17 z długiego dystansu i miał przewagę 74-53.

Chociaż zdarzało się, że Cleveland wciskał się w czwarte miejsce, trener Memphis, David Fizdale, nigdy nie był wystarczający, aby przywrócić Gasola do gry.