FEU kończy suszę o tytuł UAAP, przetrwa UST w grze 3

Jaki Film Można Zobaczyć?

Far Eastern University zakończył dziesięcioletnią suszę tytułową po tym, jak prześcignął University of Santo Tomas w wieku 67-62 lat, w wyczerpującym meczu 3 finału męskiej koszykówki sezonu UAAP 78 w środę przed hałaśliwym tłumem Mall of Asia Arena.

jeden kierunek na Filipinach

Mac Belo zagrał swój ostatni mecz dla Tamaraws i dał z siebie wszystko, aby ukończyć grę z 23 punktami i ośmioma zbiórkami.

Roger Pogoy strzelił połowę ze swoich 14 punktów w ostatnich trzech minutach i siedmiu sekundach, w tym sprzęgło za trzy punkty w późnej walce Louie Vigila, które dało FEU na dobre prowadzenie 61-60, na 1:27 przed końcem. Mike Tolomia podążył za dużym koszem Pogoya na przejażdżce, która zakończyła bieg 12-3 Tamaraws.Djokovic triumfuje na Wimbledonie, aby zapewnić sobie równy rekord 20. major Nigeria ogłusza drużynę USA na wystawie olimpijskiej Antetokoumpo, Bucks zmniejsza prowadzenie Suns w finałach NBA

Jestem naprawdę dumny z moich zawodników, ponieważ dobrze reprezentowali swoją szkołę i poświęcili się – powiedział główny trener FEU Nash Racela, który obchodził swoje urodziny dwa dni temu.

Tamaraws przypieczętowali swoje 20. mistrzostwo koszykówki seniorów serią przystanków w defensywie i trzema rzutami wolnymi w ostatnich 18,2 sekundach. Belo trafił jednego, a Russel Escoto stracił parę.

FEU straciło 10-punktowe prowadzenie w trzeciej kwarcie, a nawet straciło sześć punktów, 57-51, po skoku w tył przez Eda Daquioaga na 6:03 przed końcem, który pokonał wynik 16-0 przez UST pokonując ostatnie dwie kwarty.

Anna Popplewell Kroniki Narnii

Tamarawowie wyzdrowieli po tym, jak zareagowali własnym biegiem zakotwiczonym przez Pogoya, który podszedł do Belo, borykał się z skurczami na odcinku.

FEU uciszyło Kevina Ferrera, bohatera UST, Kevina Ferrera, do zaledwie sześciu punktów. Ferrer, kończący studia napastnik, oddał tylko siedem strzałów po tym, jak w ostatnią sobotę wyrównał swój rekord w karierze z 29 punktami. Ed Daquioag zrównał się z Tygrysami z 21 punktami, ale miał kosztowne straty na tym odcinku.

jaimie alexander i sullivan zszywaton

Belo został nazwany MVP w finale po uzyskaniu średnio 17,3 punktów, 10,7 zbiórek i 1 bloku na mecz w serii mistrzowskiej.

TRADYCJA ZWYCIĘSTWA. Tamaraws FEU świętują po wygraniu 20. drużyny UAAP

TRADYCJA ZWYCIĘSTWA. FEU Tamaraws świętują po wygraniu 20. mistrzostw w koszykówce mężczyzn UAAP po ekscytującej wygranej 67-62 z University of Santo Tomas Growling Tigers w trzeciej grze finałów w środę wieczorem w Mall of Asia Arena. Tristan Tamayo/

Aby uzyskać pełną relację sportową uczelni, w tym wyniki, harmonogramy i historie, odwiedźPytający Varsity.